+420 724 138 679 / +420 739 660 820       
musel@hromosvod.net / mejsnar@hromosvod.net

Naše služby

Montáže hromosvodů na jakémkoliv objektu po celé ČR

Instalace hromosvodu provádíme na novostavby i na stávající nechráněné budovy. Zřízení ochrany před bleskem je na zodpovědnosti každého správného majitele objektu. V referencích máme instalaci hromosvodu na rodinných a bytových domech, školách, nákupních centrech, halách a fotovoltaických elektrárnách, nebo na historických objektech.

Opravy hromosvodů

Po revizi nebo po úderu blesku je mnohdy nutná oprava hromosvodu. Navrhneme optimální řešení rekonstrukce tak, aby funkčnost zařízení byla opět stoprocentní. Včetně revizní zprávy.

Revize hromosvodů

U hromosvodů se kontroluje stav jímačů, všechny spoje a zemniče. Kontroly jsou pravidelné po dvou až pěti letech (podle typu objektu) v podobě revize, výjimečná revize zařízení by měla proběhnout po každém úderu blesku. Pouze pravidelná revize ověří plnohodnotnou funkčnost zařízení.

Montáž uzemnění

Montáž hromosvodu se provádí až po dokončení stavby, ale uzemnění se řeší mnohem dříve. Základový zemnič se umísťuje již do základů po obvodu budoucí budovy. Zemní pásek nebo drát se pokládá po výkopu základů.

Montáž aktivních hromosvodů

Tam, kde nedostačuje klasický hromosvod, montujeme tzv. aktivní hromosvod (např. pro památkově chráněné stavby). Ten obsahuje elektronické části jímače a vysílá signál, který vytvoří kanál pro snadnější a především včasné svedení bleskového výboje. Takový efekt mnohokrát zvětší ochranný prostor bleskosvodu.

Extrémní montáž pomocí horolezecké techniky

Ani nejnáročnější instalace hromosvodu není pro nás překážkou. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Odklízení sněhu ze střech

V zimním období řešíme nebezpečí z těžkého sněhu na střeše.

Rodinné domy
Obytné domy a haly
Historické stavby
Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Parametry naceňování objektu

vyplňte krátký formulář